Всесвітня акція «16 днів проти насилля»

Вторник, 15 Дек 2020

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 проводяться різноманітні заходи у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Практичним психологом та  педагогами закладу проводилися просвітницько-інформаційні заходи: тренінгові заняття  «Ми рівні, ми-різні!», «Скажи Ні дитячому булінгу!», «Твоє життя- у твоїх руках»; виховні години :   «Зупини насилля-захисти себе!»; уроки толерантності : «Доброзичливі стосунки з оточуючими»; бесіди: «Мій світ без насилля»; презентація з елементами тренінгу «Скажи Ні дитячому булінгу!», «Кібербулінг – захистися сам!».

Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до оточуючих .