9 травня – День Європи. Для нас – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура. Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі!
У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейського Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!
День Європи
Четвер, 09 Тра 2024